נרידרם לשימוש חיצוני בלבד לטיפול בפסוריאזיס

טיפול ואבחון פסוריאזיס זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס!

צרו קשר לפתרונות במחלות עור ופסוריאזיס

תרופהנרידרם נמכרת כשטיפה. (מכילה חמצן בנזואיל 7%) ומותווה לטיפול מקומי של אקנה וולגריס.

התוויות נגד: חולים עם היסטוריה של רגישות יתר לרכיבי התרופה ובכלל. אזהרות: בעת שימוש במוצר זה, יש להימנע מחשיפה לשמש ואין להשתמש במסנן קרינה.

אמצעי זהירות כללי: לשימוש חיצוני בלבד. אם מתפתח גירוי חמור, יש להפסיק את הטיפול באופן מידי. כמו כן יש לשים לב לאזורי מריחת התרופה ולא ליד העיניים או אזורי ריריות אחרים. ככלל יש להימנע ממגע עם העיניים, עפעפיים ושפתיים. במידה והחומר בא במגע עם העיניים או הפה יש לשטוף בהרבה מים.

השפעת התרופה

מחקרים שעסקו ברבייה בבעלי חיים אשר חשפו אותם לרכיבי התרופה גילו כי חשיפה ממושכת לרכיבי התרופה בעכברים הורידה את רמת הפוריות בהם. יחד עם זאת אין ממצאים חד משמעיים באם חמצן בנזואיל יכול לגרום לנזק בעובר אנושי כאשר אישה הרה מטופלת בו, או אם הוא יכול להשפיע על פוריות האדם.

אין נתונים זמינים על ההשפעה של חמצן בנזואיל על הרעות לגדילת עובר, או על התפתחות תפקודית של הילד שטרם נולד. אם הינך בהריון, מתכננת להיכנס להריון או מניקה מומלץ לפנות לרופא המטפל, על מנת לברר באם קיים עבורך סיכון בשימוש בתרופה זו.

בשלב זה לא ידוע אם התרופה מופרשת בחלב האם. בגלל שתרופות רבות מופרשות בחלב, יש להיזהר כאשר חמצן בנזואיל ניתן לנשים מיניקות. תגובות שליליות שהתקבלו כוללות דלקת עור כתוצאה מחשיפה ממושכת דווחה עם טיפול מקומי בנרידרם בשל המרכיב הפעיל של חמצן בנזואיל.

שימוש בשטיפת נרידרם

יש למרוח את התכשיר על האזורים הנגועים פעם או פעמיים ביום, בהתאם להוראות הרופא המטפל. חשוב לעשות שימוש בנרידרם על עור רטוב ונקי, יש לעסות בעדינות לתוך העור 10-20 שניות, עד לקבלת קצף מלא ועשיר.

יש לשטוף ביסודיות את העור לאחר ההקצפה ולייבש בזהירות בטפיחות על מנת לא לפגוע בקילוף העור הטבעי. אם מתרחש ייבוש יתר, יש למרוח תכשירי לחות טובים ועשירים על העור ולהשתמש בנרידרם בתדירות נמוכה יותר, למשל פעם ביום, או חמש פעמים בשבוע. בכל מקרה יש להיוועץ ברופא לפני כן.

מאמרים נוספים בנושא:
תסמיני פסוריאזיס
טיפולי ים המלח

רופא
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס

המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון פסוריאזיס, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פסוריאזיס. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
רוצים לשמוע על הפיתרון הכי טוב בעולם לפסוריאזיס? השאירו פרטים