קרם יומובט לטיפול בפסוריאזיס

טיפול ואבחון פסוריאזיס זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס!

צרו קשר לפתרונות במחלות עור ופסוריאזיס

קרםקרם יומובט הנו קרם חיצוני מקומי המורכב מסטרואידים. היומובט עובד על ידי הפחתת התגובה החיסונית כנגד הגוף במקרים מסוימים, ומפחית אדמומיות וגרד של העור.

ככלל, כל משחות הסטרואידים הניתנות לשם טיפול בפסוריאזיס הנן משחות המיועדוץ לטיפול בסוג פסוריאזיס מתון עד בינוני ולא לטיפול בפסוריאזיס חריף אשר מתבטא בקריסה של מערכות נוספות בגוף והמחייב טיפול מערכתי אקוטי כגון נטילת כדורים, זריקות ישירות אל הנגעים ו/או ניתוח במקרים החמורים ביותר.

אין להשתמש בקרם יומובט אם: קיימת אלרגיה לאחד ממרכיבי היומובט, יש ליצור קשר עם הרופא מיד אם מופיעות תופעות לוואי.

לפני השימוש בקרם יומובט

יש לציין במפורש בפני הרופא או הרוקח אם סובלים מבעיות רפואיות, במיוחד אם מדובר באחת מהתופעות הבאות:

  • אם הינך בהריון, מתכננת להיכנס להריון, או מניקה.
  • אם אתם נוטלים תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, או תוסף תזונה.
  • אם יש לך אלרגיות לתרופות, מזון, או חומרים אחרים.
  • אם יש לך חצבת, שחפת (TB), אבעבועות רוח, שלבקת חוגרת (הרפס זוסטר), או חוסנת לאחרונה.
  • אם יש לך זיהום בעור או דילול של העור (אטרופיה).

כיצד להשתמש ביומובט?

יש למרוח כמות קטנה של תרופה על האזור הפגוע ולהימנע ממריחה על אזורים בריאים. יש לשפשף בעדינות את התרופה עד למריחתה המלאה באופן שווה על כל חלקי הנגע.

יש לשטוף ידיים מיד לאחר החלת קרם היומובט, אלא אם כן הידיים הן חלק באזור המטופל. אסור לחבוש או לעטוף את האזור הנגוע, אלא אם כן הרופא הורה אחרת.

הטיפול חייב להיות מוגבל לשבועיים רצופים בלבד. אם מחסירים מנה של קרם יומובט, יש להשתמש בו בהקדם האפשרי לאחר שנזכרים. אם נזכרת סמוך מאד לזמן מריחת המנה הבאה, יש לדלג על המנה שהוחמצה ולחזור על מינון הזמנים הרגיל. אין להשתמש בשתי מנות בבת אחת.

כל התרופות עלולות לגרום לתופעות לוואי, בדקו עם רופאיכם אם מופיעים לכם סימני גירוי או צריבה. יש לפנות לטיפול רפואי מידי אם תגובות אלרגיות חריפות אלו מתרחשות: פריחה, גירוד, קשיי נשימה, לחץ בחזה, נפיחות של הפה והפנים, השפתיים או הלשון.

קראו על תרופות לטיפול בבעיות עור ופסוריאזיס ללא סטרואידים

רופא
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס

המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון פסוריאזיס, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פסוריאזיס. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
רוצים לשמוע על הפיתרון הכי טוב בעולם לפסוריאזיס? השאירו פרטים