משחת דרמובט

טיפול ואבחון פסוריאזיס זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס!

צרו קשר לפתרונות במחלות עור ופסוריאזיס

משחהדרמובט הינה משחה ממשפחת משחות קוקטיקוסטרואידים המשמשת כדי לעזור להקל על אדמומיות, גרד, נפיחות, או אי נוחות אחרים שנגרמו על ידי מחלות עור.

דרמובט מגיעה כתכשיר קצף לטיפול בבעיות בקרקפת, ובצורת קרם וספריי עבור טיפול בפסוריאזיס בינוני עד חמור. דרמובט נמכרת גם כשמפו המשמש לטיפול בהופעת פסוריאזיס בקרקפת מתון עד חמור. תרופה זו זמינה רק עם מרשם הרופא.

אלרגיות

לפני השימוש בתרופה זו לראשונה יש לדווח לרופא באם קיימות מאלרגיות כלליות, כמו גם רגישויות מיוחדות למזונות, צבעים, חומרים משמרים, או בעלי חיים.

אלרגיות בילדים: מחקרים שבוצעו עד כה בשימוש בדרמובט בילדים לא הראו בעיות מיוחדות בשימוש בתרופה בילדים מעל גיל 12. יחד עם זאת, בשל היכולת של התרופה להפוך לרעלן, יש לשים לב לשינויים מיוחדים או גירויים מיוחדים בעורם הרגיש ממילא של ילדים. ילדים עשויים לספוג כמויות גדולות דרך העור, ובכך, לגרום לתופעות לוואי חמורות.

אלרגיות בקשישים: מחקרים שבוצעו עד כה בקשישים ובמבוגרים מעל גיל 65 לא הוכיחו בעיות ספציפיות אשר עלולות להגביל את השימוש בדרמובט בקרב קשישים.

תגובות בין תרופתיות

תרופות רבות אינן מאושרות לטיפול משולב עם תרופות אחרות. לעיתים הן עלולות לגרום לתגובות חריפות אשר לא היו מתרחשות לו ניטלו לבד. במקרים אלו, עשוי הרופא לשנות את המינון, לשנות את הטיפול בדרמובט בכלל או להפסיקו כליל.

אינטראקציות עם מזון/ טבק/אלכוהול

שימוש באלכוהול או בטבק עם תרופות מסוימות עלול לגרום לנזקים עקיפים לגוף החולה. רצוי לבדוק עם הרופא המטפל על מידת בטיחות השימוש בדרמובט עם טבק/אלכוהול או סוגי מזונות שונים.

במקרים הבאים, בהם אתה מודע למחלות או לנגעים הבאים, יש לדווח לרופא לפני השימוש בדרמובט: במידה והנך סובל מתסמונת קושינג (הפרעה של בלוטת יותרת הכליה), סוכרת או היפרגליקמיה (רמת סוכר גבוהה בדם), לחץ תוך גולגולתי, זיהום של העור ליד או במקום מריחת התרופה וכן במקרים של פצעים גדולים, עור שבור, או פגיעה חמורה בעור במקום הנגוע.

משחה
רופא

המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס

המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון פסוריאזיס, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פסוריאזיס. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו!
פותוטרפיה
רוצים לשמוע על הפיתרון הכי טוב בעולם לפסוריאזיס? השאירו פרטים