קרם אלוקום לטיפול בפריחות

טיפול ואבחון פסוריאזיס זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס!

צרו קשר לפתרונות במחלות עור ופסוריאזיס

קרםקרם אלוקום הנו קרם ממשפחה של תרופות המכונות קורטיקוסטרואידים. שימוש בקרם זה יעזור להפחית סימפטומים של פריחות בעור. אך התרופה נמכרת רק על ידי מרשם רופא.

פריחות בעור הקשורות למצבים כגון אקזמה או פסוריאזיס ניתן לשפר באופן דרמטי עם שימוש רצוף בקרם אלוקום, הקרם פועל על ידי צמצום או ביטול מלא של גירוד, דלקת, גירוי על העור.

יש למרוח את הקרם בשכבה דקה על האזור הפגוע ואסור לחבוש את הנגעים או ללבוש בגדים צמודים שעלולים לכסות או לגעת בקרם בזמן המריחה. מומלץ לתת לעור לנשום לזמן מה ולהישאר חשוף בזמן המריחה.

קרם אלוקום פועל על ידי הפחתת דלקת על עור מגורה במקרים של נגעי עור קלים עד בינוניים. שימוש קבוע בקרם יגרום לשינוי דרמטי על האזורים הנגועים של העור. השימוש באלוקום נועד להקל על אדמומיות, גרד, נפיחות, או אי נוחות אחרת שנגרמת על ידי מחלות עור ופסוריאזיס בדרגת חומרה קלה.

אלרגיות- לפני נטילת התרופה יש לספר לרופא המטפל אם קיימים סוגים שונים של אלרגיות, כגון אלרגיה למזונות מסוימים, לצבעים, לחומרים משמרים, או לבעלי חיים.

תופעות לוואי אפשריות

בזמן השימוש במשחת אלוקום עלולות להופיע תופעות לוואי כגון: גירוי מקומי, צריבה בעור וגרד. תופעות אלו חולפות בדרך-כלל תוך זמן קצר לאחר תקופת ההסתגלות לתכשיר, אך במידה והן נמשכות או אם חל שינוי לרעה בעור ו/או בקרקפת יש להפסיק את הטיפול ולפנות לרופא המטפל.

רופא
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס

המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון פסוריאזיס, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פסוריאזיס. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
רוצים לשמוע על הפיתרון הכי טוב בעולם לפסוריאזיס? השאירו פרטים