דיקור באוזן- טיפול טבעי לפסוריאזיס

טיפול ואבחון פסוריאזיס זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס!

צרו קשר לפתרונות במחלות עור ופסוריאזיס

דיקור באזןאחת משיטות הריפוי האלטרנטיביות המצליחות ביותר הינה דיקור סיני, המכונה גם אקופונקטורה. השיטה, שהגיעה היישר מסין העתיקה מבוססת על שימוש במחטים מיוחדות שאותן נועץ המדקר במקומות שונים בגוף. עוד מסתבר שתחת הכותרת הכללית "דיקור" ניתן למצוא טכניקה מאוד ייחודית שגם היא הגיע מסין וגם היא מבוססת על טיפול טבעי, ללא תופעות לוואי. מדובר בטכניקה שנקראת אוריקולותרפיה (דיקור באוזן) ובין היתר, היא מסוגלת להביא מזור ומרפא לאנשים הסובלים מפסוריאזיס.

קצר, ממוקד ועוצמתי

כמעט כל מי שסובל מתופעת הפסוריאזיס, על הפצעים והכיבים, הגירודים והקשקשת הנלווים אליה, מכיר את התסכול שטמון בטיפולים ארוכים שלא ממש עוזרים. בהקשר זה, ראוי לספר ששיטת הדיקור באוזן לא נועדה להיות טיפול ארוך טווח. מרבית המטופלים בשיטה זו מדווחים על הצלחה ועל שיפור ניכר כבר מהטיפול השני או השלישי. במידת הצורך, לאחר זמן ניתן להגיע לטיפולים מזדמנים על מנת לשמר את ההצלחה במידה ונדרש.

הטיפול, שהינו קצר ממוקד ועוצמתי מבוסס על ההנחה הסינית שבאפרכסת של האוזן קיימת השתקפות של מבנה הגוף כולו. מפות דיקור מיוחדות מגלות באיזו נקודה יש למקם את המחט הטיפולית בכדי לשפר את מצבו של כל אזור בגוף.

מכיוון שהסובלים מפסוריאזיס אינם זהים ומכיוון שאצל כל אחד ישנם בדרך כלל אזורים ממוקדים המועדים לפורענות, היכולת להתמקד באזור הנכון הוא נקודה חשובה בהחלט. ראוי להוסיף ולומר שמהות הטיפול איננה התמודדות עם הסימפטום בלבד. לצד השיפור הניכר שניתן לראות באזור הנגוע, הכואב והמגרד, ניתן לראות השפעה פנימית, תחושתית, שתומכת בהצלחה הטיפולית.

טיפול במחטים מיוחדות

עבור מי שלא התנסה מעודו בטיפולי דיקור כגון אקופונקטורה או אוריקולותרפיה נספר שלא מדובר בטיפול כואב ותוך כדי התהליך נדיר שמרגישים אפילו אי נוחות. למעשה, מרבית המטופלים מדווחים על תחושת רגיעה ונינוחות, ומי שמדמיין זריקה בקופת חולים בהחלט טועה. מחטי הדיקור הן מחטים מיוחדות, קטנות בגודלן, והן לא יוצרות פצע או דימום.

לעיתים מרגיש המטופל תחושה של מעין זרם חשמלי עדין, זרימה של חמימות או עקצוץ עדין שאינו בלתי נעים. לטפול אין כל תופעות לוואי, אין מניעה לקבלו במקביל לטיפול תרופתי מכל סוג שהוא והוא מקובל מאוד גם בקרב נשים בהיריון ואפילו בקרב ילדים (לאו דווקא כאלה הסובלים מפסוריאזיס אלא גם מבעיות שונות לחלוטין).

העובדה שמדובר בטיפול שהוא חף מתופעות לוואי חשובה לציון עבור כל מי שקיבל טיפול בתרופות ובסטרואידים, ולא משנה אם הדבר הועיל במידת מה למאבק בפסוריאזיס. עבור מרבית המטופלים, זוהי דרך קלה ופשוטה לאין ערוך ביחס למיני טיפולים באור, שימוש במשחות שונות וכאמור – טיפולים קשים בסטרואידים.

שיפור ניכר במצב הרוח

על פי הרפואה הסינית ועל פי המומחים לדיקור ולאוריקולותרפיה, נגעי הפסוריאזיס הם סימפטום לבעיה ולא העיקר שלה. טיפול שמתמקד אך ורק בפצע, באזור המגורה או בקשקשת הלא נעימה לא יצליח להביא לשינוי ולריפוי מהותי. באמצעות דיקור ממוקד באפרכסת של אזני המטופל מצליחים להביא לאיזון נכון ולחיזוק פנימי המבוסס על רגיעה ושלווה. אין זה נדיר למצוא את המטופלים לאחר הטיפול כשהם מלאי אנרגיה ורעננות, כאילו קמו זה עתה משינה טובה. הדבר נכון שבעתיים לאחר סדרה קצרה של טיפולים, כאשר נהנים מהשפעה מצטברת.

במקביל לשיפור הניכר הרמות האנרגיה ובמצב הרוח, ניתן לראות כיצד האזורים המגורים והכואבים הולכים וקטנים בשטחם. הפצעים או הקשקשים נעשים פחות ופחות מורגשים עד שלבסוף נעלמים לחלוטין. תוצאות טובות נרשמות גם בקרב אנשים שסובלים מהבעיה במשך שנים, כך שבהחלט – יש תקווה לשיפור ולריפוי.

רופא
המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס

המרכז טיפול ואבחון פסוריאזיס מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון פסוריאזיס, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פסוריאזיס. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
רוצים לשמוע על הפיתרון הכי טוב בעולם לפסוריאזיס? השאירו פרטים