קרם אלוקום לטיפול בפריחות

קרםקרם אלוקום הנו קרם ממשפחה של תרופות המכונות קורטיקוסטרואידים. שימוש בקרם זה יעזור להפחית סימפטומים של פריחות בעור. אך התרופה נמכרת רק על ידי מרשם רופא.

פריחות בעור הקשורות למצבים כגון אקזמה או פסוריאזיס ניתן לשפר באופן דרמטי עם שימוש רצוף בקרם אלוקום, הקרם פועל על ידי צמצום או ביטול מלא של גירוד, דלקת, גירוי על העור.

יש למרוח את הקרם בשכבה דקה על האזור הפגוע ואסור לחבוש את הנגעים או ללבוש בגדים צמודים שעלולים לכסות או לגעת בקרם בזמן המריחה. מומלץ לתת לעור לנשום לזמן מה ולהישאר חשוף בזמן המריחה.

קרם אלוקום פועל על ידי הפחתת דלקת על עור מגורה במקרים של נגעי עור קלים עד בינוניים. שימוש קבוע בקרם יגרום לשינוי דרמטי על האזורים הנגועים של העור. השימוש באלוקום נועד להקל על אדמומיות, גרד, נפיחות, או אי נוחות אחרת שנגרמת על ידי מחלות עור ופסוריאזיס בדרגת חומרה קלה.

אלרגיות- לפני נטילת התרופה יש לספר לרופא המטפל אם קיימים סוגים שונים של אלרגיות, כגון אלרגיה למזונות מסוימים, לצבעים, לחומרים משמרים, או לבעלי חיים.

תופעות לוואי אפשריות

בזמן השימוש במשחת אלוקום עלולות להופיע תופעות לוואי כגון: גירוי מקומי, צריבה בעור וגרד. תופעות אלו חולפות בדרך-כלל תוך זמן קצר לאחר תקופת ההסתגלות לתכשיר, אך במידה והן נמשכות או אם חל שינוי לרעה בעור ו/או בקרקפת יש להפסיק את הטיפול ולפנות לרופא המטפל.

תגובה אחת על הפוסט “קרם אלוקום לטיפול בפריחות

  1. שאלה: מה ההבדל בין קרם דרמובט לבין קרם אלוקום? איזו מהן יעילה יותר לטיפול במחלת ליכן סקלרוזיס? איזו מהן מזיקה פחות בטווח הארוך?
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>